polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

FRANCJA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

POGODA

 PARYŻ

 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 
SPACER PO PARYŻU 7 DNI

ZWIEDZANIE

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Paryża. Transfer do hotelu, nocleg.
 
2. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie katedry Notre-Dame, serca Paryża. Następnie w programie wyspa św. Ludwika: Biblioteka Polska, kościół św. Ludwika, Hôtel Lambert. Będąc na wyspie nie można zapomnieć o skosztowaniu słodkich przysmaków w najznakomitszej lodziarni miasta - Bertillon. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: romański kościół St-Germain des Prés - najstarsza świątynia miasta; przerwa na kawę w słynnej kawiarni Les Deux Magots lub położonej tuż obok Café de Flore. Wjazd na 56. piętro Tour Montparnasse, na odkryty taras widokowy, skąd rozciąga się przepiękna panorama "stolicy świata". Spacer po Ogrodach Luksemburskich. Zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku m.in. Victora Hugo, Marii Skłodowskiej-Curie i Woltera. Spacer bulwarem St-Michel. Czas wolny na kolację w okolicach rue de la Huchette i rue de la Harpe, przy których znajdują się liczne restauracje i bary. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd metrem na Montmartre. Zwiedzanie: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Dalej spacer rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy - Au Lapin Agile, przez Place Pigalle do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Wizyta na cmentarzu Montmartre, gdzie spoczywają: Sacha Guitry, Jakub Offenbach, Hektor Berlioz, Aleksander Dumas syn, Edgar Degas, Wacław Niżyński i Stendhal. Czas wolny. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum D'Orsay, prezentującego sztukę drugiej połowy XIX w. i początków XX w. Ilość zgromadzonych tu sławnych dzieł jest imponująca. Obrazy Moneta, Maneta, van Gogha, Renoira i Pissarro przyciągają turystów z całego świata. Rejs statkiem po Sekwanie. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Spacer przez Pola Marsowe do Hotelu des Invalides - muzeum armii i Dôme des Invalides z grobowcem Napoleona. Powrót do hotelu. Dla chętnych wieczór w kabarecie Moulin Rouge (za dodatkową opłatą na miejscu). Nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd metrem na Place Charles de Gaulle. Następnie w programie: Łuk Triumfalny - symbol Francji, spacer po Polach Elizejskich, cieszących się sławą najpiękniejszej ulicy świata i dalej po avenue Montaigne i rue Faubourg St-Honoré, gdzie skupili swe sklepy najbardziej znani projektanci mody, twórcy haute couture, imponujący Place de la Concorde, z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Po południu czas wolny. Powrót do hotelu. Dla chętnych wieczór w kabarecie Lido na Polach Elizejskich (za dodatkową opłatą na miejscu). Spektakle w Lido to połączenie tradycji paryskich kabaretów z rozmachem i kolorem broadwayowskich przedstawień. Nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie neoklasycznego kościoła La Madeleine. Czas na zakupy w słynnych delikatesach Fauchon. Spacer boulevard des Capucines na plac Opery. Opéra Garnier to jeden z najpiękniejszych i największych teatrów muzycznych świata. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Spacer rue de la Paix do Place Vendôme, przy którym stoi m. in. słynny hotel Ritz. Spacer przez ogrody Tuileries do Luwru. Zwiedzanie muzeum słynnego z jednej z największych na świecie kolekcji dzieł sztuki. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

7. DZIEŃ

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zdeponowanie bagażu w hotelowej przechowalni. Przejazd metrem do eleganckiej dzielnicy Marais, pełnej małych sklepów, designerskich butików i interesujących galerii. Spacer: efektowny Plac Wogezów i rue des Rossiers - serce dzielnicy żydowskiej. Powrót do hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Ceny promocyjne, ilości miejsc w promocji ograniczona!

TERMINY CENA  
06.09 - 12.09 (7d / 6n) WAW 2799 zł ZAPYTAM
14.09 - 20.09 (7d / 6n) WAW 2499 zł ZAPYTAM
21.09 - 27.09 (7d / 6n) WAW 2799 zł ZAPYTAM
05.10 - 11.10(7d / 6n) WAW 2799 zł ZAPYTAM
05.11 - 11.11 (7d / 6n) WAW 2369 zł ZAPYTAM
07.11 - 13.11 (7d / 6n) WAW 2369 zł ZAPYTAM
31.12 - 06.01 (7d / 6n) WAW 2849 zł ZAPYTAM
12.03 - 18.03 (7d / 6n) WAW 2369 zł ZAPYTAM
16.04 - 22.04 (7d / 6n) KTW 2529 zł ZAPYTAM
16.04 - 22.04 (7d / 6n) WRO 2529 zł ZAPYTAM

Zniżka za 1. dziecko do 18 lat: 100 zł

Dopłata do pokoju 1 os - 890 zł
Dostępne terminy

Wyloty z Warszawy, Wrocławia, Katowic

Cena zawiera:
6 noclegów w hotelu** w centrum Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 6 śniadań i 2 kolacje; przelot; transfery: lotnisko – hotel – lotnisko; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:
Bilety wstępu, rejs po Sekwanie i lokalni przewodnicy: ok. 70 EUR, bilety komunikacji miejskiej: ok. 30 EUR. Opłaty fakultatywne: wieczór w kabarecie Moulin Rouge - ok. 92 EUR, wieczór w kabarecie Lido - ok. 80 EUR

 

WARUNKI UCZESTNICTWA                       

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |