polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70; bertur@bertur.pl

FRANCJA - PARYŻ 6 dni

     

 
ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

ZIMA

WYSZUKIWARKA

EGZOTYKA

EGZOTYKA ZWIEDZANIE


Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 
RODZINNE PARKI ROZRYWKI 6 dni

ZWIEDZANIE

Rodzinne Parki Rozrywki
Człowiek jest nie tylko istotą myślącą, lecz także, a może nawet przede wszystkim, bawiącą się – taką koncepcję człowieka wprowadził w XX wieku holenderski historyk Johan Huizinga. Ta wycieczka – nie tylko dla dzieci! - jest po to, by zabawić się tak, jak nigdy dotąd...

Trasa wycieczki ok. 3200 km
Paryż – Park Disneyland – Park Asterix – Park Francja w Miniaturze – Paryż

1. dzień
Zbiórka i wyjazd z Polski wg informacji zawartych w Tabeli Odjazdów Autokarów. Przejazd non stop do Paryża. Postój na obiad przed granicą - płatny przez uczestników.

2. dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach rannych. Zwiedzanie rozpoczniemy od wjazdu na 59 piętro wieży Montparnasse, na którym znajduje się największy taras w Paryżu, skąd roztacza się widok o promieniu do 40 km w pogodne dni, następnie Dzielnica Łacińska, wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame- jedną z najbardziej znanych katedr na świecie, między innymi dzięki powieści „Dzwonnik z Notre Dame” francuskiego pisarza Viktora Hugo, plac de Greve, Centrum Pompidou- budynek w którym mieści się muzeum sztuki współczesnej oraz główna biblioteka publiczna stolicy Francji i Forum Des Halles. Obiadokolacja. Powrót do hotelu komunikacją miejską. Zakwaterowanie. Nocleg.

3. dzień
Po śniadaniu przejazd do Disneylandu- wesołego miasteczka, które przeniesie wszystkich w niesamowity, bajkowy świat. W Fantasylandzie spotkamy się z bohaterami znanymi przez wszystkie dzieci, m. in. Piotrusiem Panem, Słonikiem Dumbo i Myszką Miki, w Discoverylandzie odkryjemy wynalazki i niesamowite eksperymenty naukowe, w Frontierlandzie odbędziemy wizytę na Dzikim Zachodzie m. in. z szaloną przejażdżką po opuszczonej kopalni złota, kolejką górską lub rejsem klasycznym, ”nowoorleańskim” parostatkiem wśród wybuchających wokół gorących gejzerów, w Adventurelandzie przeniesiemy się do krainy przygód, tutaj głównymi atrakcjami są m. in. przejażdżka kolejką Indiana Jones, która mknie do góry nogami, bitwa morska w krainie piratów na Morzu Karaibskim lub wizyta u Robinsona Crusoe. Po wizycie w Parku, powrót do hotelu. W przypadku krótszej wizyty w Disneylandzie zaprosimy Państwa na wieczór francuski – kolacja przy muzyce na żywo, w restauracji w Paryżu serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej. Nocleg.

4. dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Rozrywki „Francja w miniaturze”, gdzie podziwiać można najsłynniejsze zabytki Francji w wersji mini. Jest to muzeum na wolnym powietrzu, uformowane w kształcie mapy Francji oraz ogromny plac zabaw z 9 metrową zjeżdżalnią. Następnie udamy się do Paryża. W programie: Muzeum Figur Woskowych – Grevin, gdzie zobaczyć będzie można najsławniejsze postacie świata – jak żywe! Następnie Wieża Eiffela - wjazd na wieżę i czas wolny. Na koniec magiczny rejs po Sekwanie, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać architekturę zabytków Paryża – Muzeum dOrsay, Luwru, hotelu Lambert, katedry Notre Dame, kompleksu Inwalidów czy Pałacu Sprawiedliwości. Ponadto przyjrzymy się z bliska słynnym paryskim mostom. W trakcie zwiedzania obiadokolacja w restauracji w Paryżu. Nocleg w hotelu.

5. dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Asterixa. W tym wspaniałym parku rozrywki, dostaną Państwo świetnie podaną prawdziwą lekcję historii przygotowaną przez Gallów – Asterixa i Obelixa. Park oferuje także całą masę atrakcji dla dzieci i dorosłych, między innymi: spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali, pokazy umiejętności delfinów czy labirynt. W godzinach popołudniowych planujemy wyjazd do Polski.

6. dzień
Postój na śniadanie na terenie Polski (płatny przez uczestników). Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych.


Ważne informacje:
1. Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami, przejazdami środkami komunikacji miejskiej: ok. 180€- osoba dorosła, ok. 130€ - dziecko (3-11 lat). Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.
2. Dodatkowo płatne imprezy fakultatywne: wieczór folklorystyczny - kolacja przy muzyce w restauracji serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej: ok. 38€/os.
3. Istnieje możliwość dokupienia w biurze 2 obiadokolacji realizowanych w trakcie zwiedzania (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie, w dniu wizyty w Disneylandzie i Parku Asterixa wyżywienie we własnym zakresie. ) w cenie 120 zł/os
4. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Kolejność zwiedzania oraz pora posiłków mogą ulec zmianie.
5. Oprócz tras głównych istnieje możliwość wyjazdu z wybranych, dostępnych miast w Polsce, za dopłatą. Szczegóły w Tabeli Odjazdów Autokarów.


Ceny promocyjne, ilości miejsc w promocji ograniczona!

TERMINY 6 dni  
28.04-03.05 1118 zł ZAPYTAM
24.05-29.05 1078 zł ZAPYTAM
21.06-26.06 1078 zł ZAPYTAM
12.07-17.07 1118 zł ZAPYTAM
26.07-31.07 1118 zł ZAPYTAM
02.08-07.08 1118 zł ZAPYTAM
09.08-14.08 1118 zł ZAPYTAM
16.08-21.08 1118 zł ZAPYTAM
23.08-28.08 1118 zł ZAPYTAM

zniżka dla 3 os na dostawce 50 zł


Cena zawiera:
3 noclegi w hotelach 2*/3* w Paryżu lub w jego okolicach, pokoje 1 lub 2- osobowe z możliwością dostawki, 3 śniadania, opieka pilota, przejazd klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie KL, NW i bagażu.

Cena nie zawiera:
Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami, przejazdami środkami komunikacji miejskiej: ok. 180€- osoba dorosła, ok. 130€ - dziecko (3-11 lat). Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.
2. Dodatkowo płatne imprezy fakultatywne: wieczór folklorystyczny - kolacja przy muzyce w restauracji serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej: ok. 38€/os.
 

ROZKŁAD JAZDY


BIAŁYSTOK 80 zł
BYDGOSZCZ 110 zł
ELBLĄG 90 zł
GDAŃSK 110 zł
GDYNIA 120 zł
GNIEZNO 60 zł
GORZÓW WIELKOPOLSKI 90 zł
KONIN
ŁÓDŹ
OLSZTYN 80 zł
OSTRÓW MAZ. 60 zł
PŁOCK 70 zł
POZNAŃ 90 zł
SZCZECIN 110 zł
TORUŃ 110 zł
TORZYM
WARSZAWA
 

WARUNKI UCZESTNICTWA         ZAPYTAM

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |