Ubezpieczenia SKI

Ubezpieczenia

Narty dojazd własny

 logo

Domy dla narciarzy


Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe

 


 

 

FRANCJA SAMOLOTEM

 

Alpy Francuskie / Lanslevillard

 

LES BALCONS VILLAGE ****

 

 
Położenie
Rezydencja położona w spokojnej dzielnicy Lanslevillard, bezpośrednio przy stoku, na wysokości 1460 m n.p.m. W bliskiej odległości znajdują restauracje i tawerny serwujące sabaudzkie specjalności, oraz park rozrywki Glires z basenem oraz lodowiskiem (wstęp wolny dla gości rezydencji).
 
Hotel
Kompleks składa się z 9 domków (132 apartamenty) o wysokim standardzie zakwaterowania. Standard lokalny 4*.
Pokoje W każdym apartamencie znajduje się: łazienka, kompletnie wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażalką, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV sat, balkon, Wi-Fi.
 
Pokoje
Apartament dwupokojowy (ok. 30m) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą, sypialni z łóżkiem małżeńskim.
 
Do dyspozycji
Do dyspozycji Supermarket, restauracja, sala konferencyjna, szafki na sprzęt narciarski, parking, garaż (za dodatkową opłatą), dostęp do Wi-Fi.
 
Po nartach
Val Cenis to nie tylko świetnie przygotowane trasy narciarskie, ale również doskonała baza rekreacyjna. Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni sabaudzkiej. Liczne restauracje, tawerny i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: lodowisko, kręgielnia (Lanslevillard); loty paralotnią, psie zaprzęgi, snowkite, zjazdy na pontonach, oraz jazda wieczorna na oświetlonym stoku przy wyciągu Colombia. Dla spragnionych relaksu proponujemy centrum wellness (basen, łażnia, jacuzzi) w parku rozrywki Glires (Lanslevillard) lub zewnętrzny podgrzewany basen w Centre International de Séjour (Lanslebourg).
 
Kuchnia
Wyżywienie we własnym zakresie.
 
Program narciarski
Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Cenis Vanoise bez odpinania nart (bez ograniczeń: Lanslevillard, Lanslebourg i Termignon) - karnet narciarski wliczony w cenę. W trakcie pobytu możliwość jednokrotnego wyjazdu na jedną z pozostałych stacji narciarskich Eski-Mo: Aussois, Bonneval sur Arc, La Norma lub Valfréjus. Godziny i dni kurowania lokalnego ski busa dostępne na miejscu przy kasach.
 
Ramowy program imprezy
Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do apartamentu, zakwaterowanie.
Dzień 2-7: białe szaleństwo.
Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski.
 

Karnet w cenie 6 x Val Cenis Vanoise w cenie przez cały sezon.

 

Ceny promocyjne, ilość miejsc w promocji ograniczona.

TERMIN CENA ZAPYTAM
16.01 - 23.01 2633 zł ZAPYTAM
23.01 - 30.01 2840 zł ZAPYTAM
30.01 - 06.02 3134 zł ZAPYTAM
13.02 - 20.02 4839 zł ZAPYTAM
20.02 - 27.02 4839 zł ZAPYTAM
05.03 - 12.03 3324 zł ZAPYTAM
12.03 - 19.03 2996 zł ZAPYTAM
19.03 - 26.03 2940  zł ZAPYTAM
     
     
Wylot: Warszawa, Katowice
 
Cena zawiera: przelot, 7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie podstawowe KL, NNW + sporty zimowe + choroby przewlekłe * 6-dniowy karnet narciarski (6 x Val Cenis Vanoise) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel * ręczniki * w ramach karnetu narciarskiego 6 wejść na basen (obowiązkowy czepek) oraz na lodowisko w parku Gilieres (ok. 250 m od rezydencji) * korzystanie z WiFi.
 
Dopłaty opcjonalne Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 * ubezpieczenie SKI OC * sprzątanie końcowe płatne na miejscu (49/apartament 2-4 os; 59/apartament 4-6 os.).
 
Dopłaty obligatoryjne Taksa klimatyczna 0,9/os./dzień (płatna na miejscu w dniu przyjazdu) * kaucja zwrotna za apartament (płatne kartą kredytową w dniu przyjazdu 460/apt.). Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.
 
Cena nie zawiera Wyżywienia * transferów do wyciągów * taksy klimatycznej * kaucji zwrotnej za apartament * korzystania z garażu (21/pobyt) * sprzątania końcowego (samodzielnie lub płatne na miejscu 49/apartament 2-4 os; 59/apartament 4-6 os. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).
 
Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.
 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

   

W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ WYJAZDY NARCIARSKIE
         
WŁOCHY FRANCJA AUSTRIA SŁOWACJA CZECHY
SZWAJCARIA BUŁGARIA SŁOWENIA TURCJA POLSKA
ANDORA GRUZJA HISZPANIA NIEMCY  
 

WIĘCEJ OFERT