Rezerwacja hoteli

 rezerwacja hoteli 

Bilety lotnicze

 

 


Domy letniskowe

Domy letniskowe

 


Domy wakacyjne

Domy wakacyjne

 


Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 


Parking przy lotnisku

Parking

Przeprawy promowe


Rejsy

Wyszukiwarka rejsów

Domy i apartamenty

 


 

 

 

 

 

 

RUMUNIA I BUŁGARIA - Fale Dunaju i szczyty Karpat


 

 

   
 
 
Delta Dunaju • Transywania • domy „z oczami” w Sybinie • Bukareszt • Sighisoara - miejsce narodzin „Drakuli” • Horezu - serce prawosławia • zamek Peles • Konstanca • Babadag • dla chętnych wypoczynek w Złotych Piaskach (3 lub 7 nocy)
 
Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach.  Wylot do Bułgarii. Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Warny lub Złotych Piasków. Czas wolny. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg.
 
Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu udamy się do Bukaresztu, stolicy Rumunii. Zwiedzanie miasta pełnego eklektycznej zabudowy oraz wielkomiejskich, szerokich bulwarów nazywanego niegdyś „Paryżem Bałkanów” lub „Małym Paryżem”. W programie między innymi: Plac Rewolucji (miejsce ucieczki Nicolae Ceausescu z Bukaresztu w 1989 r.), Pałac Parlamentu (przykład megalomanii Ceausescu, według Księgi Rekordów Guinnessa najcięższy budynek na świecie i najdroższy budynek administracyjny świata), pompatyczna dzielnica bankowa z przełomu XIX i XX w., Plac Uniwersytecki, stare miasto z ruinami XIV-wiecznego dworu łączonego z postacią hospodara Wlada Palownika i cerkwią grecką. Przejazd największymi bulwarami miasta. Nocleg i kolacja (fakultatywnie) w hotelu w Bukareszcie lub okolicy. (Trasa ok. 320 km)
 
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Transylwanii. Po drodze zatrzymamy się we wpisanym na Listę UNESCO Klasztorze Horezu. Założony w XVII w. jest idealnym przykładem architektury brynkowiańskiej. Jest on centrum życia duchowego Wołoszczyzny, wypełnionym zwykle tłumami żarliwie modlących się wiernych. Horezu słynie również z wyrobu doskonałej ceramiki wciąż zdobionej tradycyjnymi metodami przy użyciu między innymi krowich rogów i gęsich piór. W dalszą drogę udamy się do Sybinu określanego często mianem miasta artystów, a w 2007 r. pełniącego rolę Europejskiej Stolicy Kultury. Spacer po zabytkowym centrum: Plac Duży, Mały i Huet, żelazny Most Kłamców (według tradycji jeśli ktoś skłamie na moście ten ma się zawalić) oraz słynne, charakterystyczne budynki posiadające „oczy”. Wieczorem rumuński posiłek dla chętnych (dodatkowo płatny, koszt ok. 25 EUR). Nocleg w hotelu w Sybinie lub okolicach. (Trasa ok. 380 km)
 
Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Medias, niegdyś jednego z głównych miast Siedmiogrodu. To tutaj Stefan Batory po wyborze na tron polski podpisał pacta conventa zobowiązujące go do odbicia ziem zajętych przez Iwana Groźnego. Następnie udamy się do miejscowości Biertan, w której zobaczymy słynny, fortyfikowany kościół wpisany na Listę UNESCO. To doskonały przykład obiektu obronnego zbudowanego przez Sasów siedmiogrodzkich w celu ochrony przed wrogimi najazdami. Przejazd do Sighisoary, miejsca narodzin słynnego Wlada Palownika, historycznego pierwowzoru hrabiego Drakuli. Spacer po centrum wpisanym na Listę UNESCO, w którym doskonale zachowała się średniowieczna zabudowa. Zobaczymy dom, w którym w 1431 przyszedł na Świat Wlad – Drakula, zadaszone schody wiodące do gotyckiego Bergkirche, a także Wieżę Zegarową będącą symbolem miasta. Po zwiedzaniu udamy się na poczęstunek transylwański. Przejazd na nocleg w hotelu w Predeal lub okolicy. (Trasa ok. 290 km)
 
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Braszowa, jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Rumunii. Zobaczymy tu saskie centrum miasta (Plac Sfatului z ratuszem miejskim, okolice gotyckiego „Czarnego Kościoła”, pomnik słynnego reformatora Johannesa Honterusa) oraz położoną poza obrębem obwarowań miejskich rumuńską dzielnicę Scheii Brasovului z charakterystyczną zabudową, budynkiem dawnej szkoły i cerkwią. W drodze do tzw. Bramy Schei zobaczymy najwęższą uliczkę, która za czasów Ceausescu była zamknięta z powodu lęku wodza przed możliwym gromadzeniem się tutaj jego potencjalnych przeciwników. Na wzgórzach zobaczymy pozostałości dawnych umocnień miasta. Następnie droga zaprowadzi nas do miejscowości Sinaia, gdzie znajduje się słynny zamek Peles, XIX-wieczna rezydencja pierwszej rumuńskiej pary królewskiej - Karola I i Elżbiety zu Wied. Obiekt łączący w sobie niemiecką estetykę i włoską elegancję określany jest często mianem „Perły Karpat”. Następnie przejazd na nocleg i kolację (fakultatywnie) w hotelu w Bukareszcie lub okolicach. (Trasa ok. 190 km)
 
Dzień 6
Po śniadaniu i wykwaterowaniu skierujemy się do Delty Dunaju i miejscowości Tulcea. Tam udamy się na kilkugodzinny rejs po delcie, unikalnym Rezerwacie Biosfery wpisanym na Listę UNESCO, największym terenie żerowania afrykańskiego i europejskiego ptactwa migrującego. Niezwykłą scenerię tworzą tu setki jezior i bagiennych rozlewisk, regularnie zmieniający się układ kanałów i bezkresnych zarośli trzcinowych, wydmy, łąki oraz tereny zalesione. Delta to 1200 gatunków roślin, 150 gatunków ryb (szczególnie bieługa i jesiotr azowski), a także ponad 300 gatunków ptaków (wśród nich m.in. pelikany, kormorany, ibisy, czaple). Wieczorem tradycyjna kolacja ze słynną zupą rybną z delty Dunaju dla chętnych (dodatkowo płatna, koszt ok. 25 EUR). Nocleg w hotelu w Tulcea lub okolicy. (Trasa ok. 300 km)
 
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd w kierunku czarnomorskiej Konstancy – starożytnego portu Tomis. Po drodze zatrzymamy się w mieście Babadag, rozsławionym przez powieść Andrzeja Stasiuka. Jest to symbol podróży do Europy i Rumunii zapomnianej, nie turystycznej, ale dzięki temu prawdziwej i naturalnej. Miejscowość nie stanowi dużej „atrakcji turystycznej” gdyż oprócz meczetu Ali Paszy z XVII w. nie ma w niej wiele do zwiedzania. Znajdziemy tu natomiast życie codzienne jej mieszkańców i tak jak Andrzej Stasiuk pretekst do poznania ich mentalności. Poznamy również zamieszkującą te tereny mniejszość – rosyjskich Starowierców, którzy od pokoleń trudnią się rybołówstwem. Lipowanie, jak mówi się o nich w Rumunii, opuścili Rosję w XVII i XVIII w. przed prześladowaniami religijnymi. Po drodze do Konstancy przejedziemy przez Mamaję – jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich Rumunii. W Konstancy udamy się na spacer po znajdującej się na cyplu starówce. Stare miasto charakteryzuje rzadka, orientalna mieszanka stylów i wszechobecność morza, o którym przypominają nie tylko liczne mewy i rybitwy, ale widoczne spomiędzy budynków maszty portu. Na jednej ulicy, tuż obok siebie, znajdziemy świątynie trzech religii: rzymsko-katolicki kościół, prawosławną cerkiew, żydowską synagogę i muzułmański meczet. Z minaretu ukaże się nam imponująca panorama konstanckiej starówki, portu i Morza Czarnego. W dalszej kolejności przejdziemy pod bogato zdobiony budynek kasyna oraz przyjrzymy się zachowanym fragmentom mozaiki z czasów rzymskich. Przejazd na nocleg i kolację (fakultatywnie) w hotelu w Warnie lub okolicach. (Trasa ok. 290 km)
 
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (do godz. 10.00). Następnie transfery:
- dla klientów pozostających na dodatkowy wypoczynek w Złotych Piaskach (3 lub 7 dni) - przejazd do wybranego hotelu w Złotych Piaskach i pobyt w dniach 8-10 (11 dnia wylot do Polski) lub 8-14 (15 dnia wylot do Polski)
- dla klientów powracających do Polski - transfer na lotnisko i powrót do Polski.
 

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:

Hotele *** klasy turystycznej - położone zwykle poza centrami miast (7 rozpoczętych dob hotelowych).

Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami.

Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja i bar

Wyżywienie: śniadania kontynentalne typu bufet, za dopłatą 4 obiadokolacji (bufet lub zestawy serwowane do stolików)

 

 

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o 4 lub 7 dni wypoczynku w następujących hotelach:

 

Detelina ***
Paradise Green Park ***+
Berlin Golden Beach ****
Park Hotel Golden Beach ****
Havana ****
Primasol Sunrise ****
Berlin Green Park ****
Palm Beach ****
Aphrodite ****
Sunrise All Suites Resort ****
Sol Luna Bay ****+
Melia Grand Hermitage *****
Imperial Hotel *****

 
 
 

CENY PROMOCYJNE ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA.

TERMIN

8 DNI

12 DNI CENA OD:

15 DNI CENA OD:

 

16.06 - 23.06 2 515 zł 3 001 zł 3 279 zł REZERWUJ
30.06 - 07.07 2 250 zł 2 856 zł 3 398 zł REZERWUJ
14.07 - 21.07 2 155 zł 2 768 zł 3 319 zł REZERWUJ
28.07 - 04.08 2 155 zł 2 793 zł 3 283 zł REZERWUJ
11.08 - 18.08 2 196 zł 2 839 zł 3 337 zł REZERWUJ
25.08 - 01.09 2 198 zł 2 574 zł 2 889 zł REZERWUJ
08.09 - 15.09 1 996 zł 2 381 zł 2 692 zł REZERWUJ
         

ZAPYTAM

 

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska

 

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Bułgarii, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu lub za dopłatą 10 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych: objazd + pobyt w Złotych Piaskach), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: podczas części objazdowej (7 śniadań, za dopłatą 4 obiadokolacje lub lunche wg programu), a podczas części pobytowej - jak w opisie hoteli, opiekę pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

 

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, poczęstunku transylwańskiego, usług przewodnickich, napiwków i Tour Guide System ok. 125 EUR płatne na miejscu; obiadokolacji; imprez fakultatywnych: kolacja w Sybinie ok. 25 EUR, kolacja w delcie Dunaju ok. 25 EUR; dodatkowych posiłków (10-15 EUR za 1 posiłek) oraz innych wydatków osobistych.

 

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

 

Wizy
Obywatele polscy mogą uczestniczyć w wycieczce na podstawie dowodu/paszportu z odpowiedniem terminem ważności.

 
 

HOTELE NA WYPOCZYNEK

 

Sofia ****

Położenie:

Dobrej klasy hotel, po całkowitej renowacji (za wyjątkiem restauracji) w 2015 r., położony w samym sercu Złotych Piasków, w pobliżu licznych restauracji, barów i pubów (ok.250 m). Dzięki takiemu położeniu hotel spełnia oczekiwania zarówno osób szukających spokojnego wypoczynku, jak i tych korzystających aktywnie ze wszystkich atrakcji oferowanych przez kurort.

 
Plaża:
Od długiej, piaszczystej plaży dzieli hotel niewielki dystans ok.150 m
 
Do dyspozycji gości:
24- godz. recepcja, sejfy przy recepcji, kantor oraz kącik internetowy w lobby (dodatkowo płatne). Na terenie hotelu: restauracja główna, restauracja a’la carte, lobby bar, Irish pub i bar przy basenie.(niektóre z wymienionych płatne dodatkowo). Ponadto: basen z tarasem i brodzik dla dzieci (ze słodką wodą); leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne (na plaży za dodatkową opłatą).
 
Pokoje:
Ponad 130 całkowicie odnowionych, wygodnie urządzonych pokoi, mieszczących się na 6 piętrach. Pokoje 2- os, z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje z: łazienką z wc (suszarka do włosów), klimatyzacją, telefonem, TV-SAT, lodówką (mini bar dodatkowo płatny) oraz balkonem.
 
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania (07.30-10.00), lunch (12.30-14.00) oraz kolacje (18.00-20.00) serwowane w formie bogatego bufetu w głównej restauracji (dostępne specjalne menu dla dzieci podczas lunchu i kolacji oraz lody). Dostępne dania kuchni europejskiej, a także lokalne. Ponadto w barach na terenie hotelu (w ciągu całego dnia, w określonych godzinach) : przekąski - pizza, kanapki, owoce (15.30-17.00), lokalne napoje alkoholowe: piwo, wino białe i czerwone, wódka, whisky, gin, rum, tequila, koktajle na bazie alkoholi lokalnych oraz lokalne napoje bezalkoholowe: woda mineralna, napoje gazowane, kawa, herbata (10.30-22.30). (alkohole importowane oraz napoje butelkowane i w puszkach - dodatkowo płatne).
 
Program sportowy i animacyjny:
Program animacyjny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci: zabawy i gry przy basenie, muzyka na żywo. Ponadto dla dzieci: mini klub, plac zabaw oraz mini disco. Na terenie hotelu dostępne (bezpłatnie): tenis stołowy, piłka wodna, fitness oraz rzutki. Można także skorzystać z: mini golfa, bilardu oraz masaży (dodatkowo płatne).

Internet:
WiFi - za dodatkową opłatą.
 

 
Berlin Golden Beach ****

Położenie:

Kompleks usytuowany w północnej części Złotych Piasków, bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie wiodącej przez cały kurort z jego niezliczonymi atrakcjami: tętniącymi życiem restauracjami, kawiarniami i sklepikami.

Plaża:
Tuż przy hotelu, niespotykana w Złotych Piaskach, prywatna, hotelowa plaża dostępna o każdej porze dnia i nocy! Leżaki i parasole - bezpłatne, materace na leżaki płatne dodatkowo.

Do dyspozycji gości:
Kompleks 2 budynków hotelowych - rozłożystego 5-piętrowego i wysokiego 11-piętrowego.
Recepcja 24 - godz., kantor, sejf (płatny), sklep, fryzjer, pralnia oraz pokój bagażowy. Ponadto w hotelu: restauracja główna z tarasem, restauracja a’la carte, lobby bar, bar przy basenie oraz bar na plaży. Dostępny basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci i widokiem na morze. Leżaki i parasole przy basenach - bezpłatne! Ręczniki kapielowe - bezpłatne (depozyt). Hotel akceptuje karty kredytowe Visa i MasterCard.

Pokoje:
Wygodne pokoje 2-osobowe (możliwość dostawki dla 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej),z klimatyzacją, telefonem, TV-sat, sejfem (płatny ok. 40 leva/tydzień), łazienką (prysznic lub wanna, suszarka do włosów) i balkonem.
Możliwość rezerwacji pokoju 2+2 z łóżkiem piętrowym - za dopłatą.
Łóżeczko dla niemowląt - bezpłatnie.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie (07:30-10:00), lunch (12:00-14:00) i kolacje (18:00-21:00) w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Organizowane są wieczory tematyczne z kuchnią włoską, hiszpańską itp. 1 x w trakcie pobytu możliwość zamówienia kolacji w restauracji a’la carte (konieczna wcześniejsza rezerwacja). Popołudniowe przekąski (lody 15:00-17:00, przekąski 11:00-17:00) z herbatą, kawą i ciastkami. W barach na terenie hotelu serwowane są lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Lobby bar czynny całą dobę, bar przy basenie w godzinach 10:00-17:00.

Program sportowy i animacyjny:
Przy basenie bezpłatnie, m.in. siatkówka plażowa, rzutki, poranna gimnastyka, aqua aerobik; tenis stołowy, wieczorny show i mini disco dla dzieci oraz plac zabaw i mini club. Za opłatą: bilard, masaże, sauna, salon kosmetyczny, korty tenisowe (w hotelu Berlin Green Park). Od połowy czerwca do połowy września FIGLO KLUB z animacjami w języku polskim w sąsiednim hotelu Berlin Green Park.

Internet:
W lobby - bezpłatny internet Wi-Fi oraz kącik internetowy - płatny (ok. 6 leva/godz.).

Strona www: www.hotelberlin.bg
 

 
Sol Luna Bay ****

Położenie:

Nowoczesny, duży kompleks hotelowy wybudowany w 2009 r., własność znanej z doskonałej jakości sieci hotelowej Sol Melia. Ulokowany w dziewiczej okolicy miasta Obzor (ok. 65 km od lotniska w Burgas i tyleż samo od lotniska w Warnie). Do centrum Obzoru, skupiającego atrakcje kurortu - ok. 10 min jazdy., można się tam dostać transportem lokalnym. Do dyspozycji gości dodatkowo płatny mini bus hotelowy, kursujący pomiedzy Obzorem, miejscowością Biała a hotelem (rozkład jazdy dostepny w recepcji).

Plaża:
Hotel położony tuż przy pięknej piaszczystej plaży, nad samym brzegiem Morza Czarnego (pierwszej linia brzegowa). Leżaki i parasole na plaży bezpłatne.

Do dyspozycji gości:
24 godz. recepcja, 8 wind, bankomat, kantor, mini market, sklep z pamiątkami. Duża i przestrzenna restauracja główna, serwująca dania kuchni bułgarskiej i międzynarodowej (w formie imponującego bufetu), a także bar w lobby i przy basenie. Basen zewnętrzny oraz brodzik dla dzieci oraz basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą (w maju i październiku). Wszystkie baseny ze słodką wodą. Leżaki i parasole przy basenach bezpłatne, możliwość wypożyczenia ręczników plażowych (depozyt). Na terenie hotelu korzystać można (za dodatkową opłatą) z: usług medycznych, centrum SPA, salonu fryzjerskiego, pralni i żelazka.

Pokoje:
Ponad 450 komfortowych, gustownie urządzonych pokoi 2- os. oraz pokoje typu studio mieszczących się w 6- piętrowym budynku. Standardowe pokoje 2- osobowe z widokiem na park. W każdym: łazienka (WC, wanna z prysznicem, suszarka), klimatyzacja, TV sat, telefon, mini-bar i sejf (za dodatkowa opłatą), balkon lub taras. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla niemowlęcia. Pokoje typu Studio, ulokowane w nowo wybudowanej części hotelu oddanej do użytku w 2014r. Są to komfortowe, nowoczesne i eleganckie pokoje składające się z jednego pomieszczenia o wielkości ok 30m2. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie, rozkładaną sofę mieszczącą 2 małych dzieci oraz fotel dla 1 osoby.
Ponadto w pokojach: łazienka (prysznic lub wanna, suszarka do włosów),TV sat, telefon, indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezpłatne wi-fi oraz balkon lub taras, a także dodatkowo płatny minibar i sejf.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania (07.30-10.00), obiady (12.30-14.30), kolacje (18.00-21.00) serwowane w formie bufetu w głównej restauracji. Do śniadania dostępne lokalne napoje bezalkoholowe, natomiast podczas obiadu i kolacji serwowane lokalne alkohole: wino domowe, piwo, a także napoje bezalkoholowe. Ponadto: lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe (wino domowe, piwo, brandy, wódka, gin), a także bazujące na nich drinki serwowane w barze przy basenie (09.00-17.00) i w lobby barze (09.00-23.00). W lobby barze i barze przy basenie - przekąski, kawa, herbata dostępne w godzinach (10.00-12.00; 15.00-17.30) oraz wieczorna przekąska w lobby barze (21.30-23.00). W barze przy basenie serwowane również lody (w okreslonych porach dnia).

Program sportowy i animacyjny:
Na terenie hotelu znajduje się park wodny "Sol Luna Aqua Park" - wstęp bezpłatny. Bogaty program animacyjno-sportowy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (m.in. pokazy, muzyka na żywo itp). Bezpłatnie dostępne są: rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa i sala fitness. Ponadto (dodatkowo płatne): bilard, zabiegi pielęgnacyjne w centrum SPA (masaże, sauna, etc.), aerobik, a także różnorodne sporty wodne na plaży. Dla najmłodszych przygotowano mini klub (organizujący gry i zabawy), plac zabaw i brodzik.

Internet:
Na terenie hotelu bezpłatne Wi-Fi, ponadto płatny kącik internetowy.

Strona www:
http://www.melia.com/en/hotels/bulgaria/obzor/sol-luna-bay-all-inclusive/index.html
 

 
Park Hotel Golden Beach ****

Położenie:

Malowniczo położony hotel, zlokalizowany jest w północnej, cichej części kurortu Złote Piaski, w otoczeniu bujnej zieleni wiekowych drzew. Z tarasu restauracji roztacza się wspaniała panorama Morza Czarnego. W okolicach hotelu znajduje się centrum handlowe, centrum rozrywki oraz przystanek autobusowy, z którego można dojechać do Warny i Albeny. Do lotniska w Warnie ok. 35 km, odległość od lotniska w Burgas to ok. 130 km.

Plaża:
Obiekt usytuoawny ok. 200 m od szerokiej i piaszczystej plaży, do której prowadzi zejście schodkami w dół. Leżaki i parasole na plaży - odpłatnie. W opcji "All Inclusive na plaży" Rolba - 2 leżaki + parasol/pokój.

Do dyspozycji gości:
Nowoczesny, 9-piętrowy hotel wyposażony jest w 5 wind.
Recepcja, kantor i sejf w pokoju (odpłatnie ok. 30 LV/tydzień), przechowalnia bagażu, restauracja, lobby bar, bar przy basenie, taras słoneczny, fryzjer, salon gier wideo, mini klub, plac zbaw dla dzieci, dzienne i wieczorne programy animacyjne, sklep z pamiątkami, pralnia, lekarz, centrum konferencyjne. Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka (bezpłatnie).

Pokoje:
Hotel dysponuje 247 bardzo dobrze wyposażonymi pokojami. Pokoje typu standard - 2-osobowe (możliwość 1 dostawki dla osoby dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci), posiadają klimatyzację centralną, TV-sat, sejf i mini bar (odpłatnie), lodówkę (możliwość odpłatnego wypożyczenia w recepcji), telefon, łazienkę (wanna, suszarka do włosów), balkon lub taras.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu lub serwowane do stołu, późne śniadanie kontynentalne, lekkie przekąski w ciągu dnia, podwieczorek, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane (10:00-23:00) w wyznaczonych barach, lody i owoce w barze przy basenie w określonych godzinach, w wybrane dni bufet tematyczny. Odpłatnie: soki ze świeżych owoców, markowe wina i importowane alkohole, restauracja barbecue a'la carte. Beach All Inclusive: możliwość dopłaty do opcji All Inclusive na plaży Rolba zawierającego: napoje bezalkoholowe i piwo serwowane na plaży (10:00-18:00) oraz zimne przekąski i owoce serwowane w określonych godzinach w ciągu dnia.

Program sportowy i animacyjny:
Bezpłatnie: basen główny (pow. ok. 280 m²), basen kryty (pow. ok. 300 m²), brodzik dla dzieci, siatkówka plażowa, aqua aerobik, tenis stołowy, jacuzzi, centrum fitness, rzutki, mini-golf, boccia, szachy. Odpłatnie: centrum spa, sauna, bilard, sporty wodne na plaży: kajaki, nurkowanie, rowery wodne, windsurfing, narty wodne, kitesurfing, parasailing, wypożyczalnia żaglówek, motorowe sporty wodne.

Internet:
W hotelu internet Wi-Fi - płatny (ok 5LV za dzień, 25 LV/tydzień).

Strona www:
www.parkhotelgoldenbeach.com 
 

 
Havana ****

Położenie:

Hotel położony jest w centrum kurortu Złote Piaski. Zlokalizowany ok. 27 km od lotniska w Warnie. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, bary, restauracje i dyskoteki. Dogodny dojazd do Warny komunikacją lokalną (w pobliżu przystanek autobusowy) lub taksówką.

Plaża:
Piaszczysta, szeroka plaża znajdująca się ok. 400 m od hotelu, oznaczona Błękitną Flagą. Serwis plażowy - dodatkowo płatny.

Do dyspozycji gości:
Nowoczesny, 11- piętrowy obiekt.
Recepcja z sejfem (dodatkowo płatny ok. 5 lewa/dzień), basen, punkt wymiany walut, restauracja z wyjściem na basen, lobby bar, taras, ogród, fryzjer, salon piękności, pralnia, punkt obsługi turystycznej, wypożyczalnia samochodów, parking (płatny). Hotel akceptuje karty kredytowe: American Express, Euro/Mastercard, Visa.

Pokoje:
Obiekt oferuje 128 pokoi (w tym 111 standardowych i 17 apartamentów). Hotel posiada wygodnie umeblowane i przestronne pokoje 2 - osobowe (możliwość dostawki), w każdym pokoju: klimatyzacja, mini bar (dodatkowo płatny), TV, telefon, łazienka z wc (prysznic, suszarka do włosów) oraz balkon.
Istnieje mozliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - płatne dodatkowo ok. 5 lewa/dzień.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. W ciągu dnia lekkie przekąski, w tym kanapki, ciastka/ciasta, lody. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach na terenie hotelu. All Inclusive nie zawiera importowanych napoi alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych.

Program sportowy i animacyjny:
Kasyno, centrum spa (masaże, sauna, jacuzzi, zabiegi kosmetyczne - płatne dodatkowo), sporty wodne na plaży (skutery, rowery wodne, windsurfing, narty wodne - płatne dodatkowo). Dla najmłodszych: brodzik i plac zabaw.

Internet:
Wifi w lobby - bezpłatne.

Strona www:
www.havana.bg
 

 
Melia Grand Hermitage *****

Położenie:

Jeden z niewielu 5*, luksusowych hoteli w Złotych Piaskach! Hotel, położony bezpośrednio przy promenadzie. Otoczony jest przestronnym terenem zieleni z parkiem, który oddziela go od promenady z licznymi restauracjami, barami, sklepikami, dyskotekami. Przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu, dogodny dojazd do Warny (ok. 1,5 EUR/bilet). Do lotniska w Warnie ok. 30 km.

Plaża:
Obiekt oddalony od plaży o ok. 100 m. - zejście przez park oraz nadmorską promenadę. Leżaki i parasole na plaży - płatne (ok. 30 leva/dzień/komlet: 2 leżaki + parasol).

Do dyspozycji gości:
Elegancki, przestrzenny, 9-piętrowy hotel.
Recepcja 24 - godz., 8 wind, duże lobby, imponująca główna restauracja Hermitage - kuchnia międzynarodowa oraz a’la carte - Al. Dante Italia (kuchnia włoska i międzynarodowa); cafe Roma - lobby bistro & bar; Sunshine bar - przy basenie; kantor, sklepy, basen z tarasem (woda słodka) z wydzielonym brodzikiem dla dzieci z widokiem na rozległy ogród (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne). Dostępny rowneż basen wewnętrzny. Za opłatą: room service, wypożyczalnia samochodów, pralnia, fryzjer. Hotel akceptuje karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express. Hotel posiada również bardzo dobrze wyposażone centrum SPA YHI (za opłatą), położone w tropikalnym ogrodzie, oferujące różnorodne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, saunę fińską, łaźnię parową, masaże, programy relaksacyjne.

Pokoje:
Hotel posiada ponad 727 komfortowych, obszernych, stylowo urządzonych pokoi 2-osobowych (możliwość dostawki dla 2 dzieci lub osoby dorosłej). Standardowe pokoje z widokiem na park, boczny, lub bezpośredni widok na morze - dodatkowo płatny. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę (wanna/prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, sejf, TV, telefon, mini bar (dodatkowo płatny) oraz balkon.
Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla niemowlaka - bezpłatne.

Wyżywienie:
Formuła All Inclusive obejmuje: śniadania (07:30-10:00), obiady (12:30-14:00), kolacje (18:00-21:00) w formie bufetu w restauracji głównej Hermitage; przekąski i ciastka w Cafe Roma (10:00-12:30 i 14:30-18:00); przekąski i lody w Sunshine Barze przy basenie (10:00-12:30 i 14:30-18:00); lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w Cafe Roma (10:00-22:30); lokalne wina, piwa w Sunshine Barze (10:00-22:00).

Program sportowy i animacyjny:
Animacje dla dorosłych i dzieci, aerobic, sporty wodne na plaży, basen wewnętrzny, jacuzzi, siłownia, tenis stołowy, mini klub dla dzieci (4-13 lat), plac zabaw, bilard, szachy - część atrakcji może być dodatkowo płatna. Dodatkowo w cenie możliwość korzystania z parku linowego w okresie od czerwca do września.

Internet:
Internet Wi-Fi w lobby bezpłatny.

Kategoria lokalna:
*****

Strona www:
www.melia-hotels.com
 

 
Detelina

Położenie:
Kameralny hotel położony w spokojnej dzielnicy Złotych Piasków, określanej jako Czajka, z dala od zgiełku, jaki panuje w dużych kurortach turystycznych. Kompleks znajduje się w niedalekiej odległości od Złotych Piasków (ok. 2 km) i Warny (ok. 14 km). W pobliżu znajdują się sklepiki, bary i kawiarnie. Jednakże wypoczynek w Detelinie, to przede wszystkim spokojny relaks w połączeniu z przyrodą oraz ciepłym morzem.

Plaża:
Obiekt oddalony od piaszczystej plaży - Kabakum o ok. 450 m - zboczem wzgórza prowadzi promenada.

Do dyspozycji gości:
Hotel po niedawnej kompleksowej renowacji.
Recepcja 24 godz., basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci, restauracje: główna z dużym tarasem z widokiem na ogród, serwująca specjały kuchni bułgarskiej, lobby bar z wyjściem na część basenową oraz bar przy basenie. Ponadto: wypożyczalnia samochodów, plac zabaw dla dzieci, pralnia, sejfy, kantor. Hotel akceptuje również karty kredytowe: visa, maestro, Mastercard.

Pokoje:
Ponad 100 pokoi 2-osobowych, standardowo urządzonych (możliwość dostawki dla dziecka). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę (wc i prysznic, suszarka do włosów), klimatyzację, mini bar, TV-sat oraz telefon. Większość pokoi z widokiem na park.

Wyżywienie:

All inclusive: śniadania (08:00-10:00), lunch (12:00-14:00) i kolacje (18:00-20:00), wszystkie posiłki w formie bufetu. Popołudniowe przekąski, ciastka, lody (16:00-17:00) w restauracji głównej. Szeroki wybór napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, kawa, herbata, woda, lokalne (10:00-22:00).


Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi codzienne zajęcia aqua aerobiku, oferuje również niewielką siłownię oraz masaże. W pobliżu znajduje się również boisko do siatkówki, a na plaży centrum sportów wodnych (cześć z wymienionych atrakcji dodatkowo płatna).W wysokim sezonie animacje po polsku.

Internet:
Internet w recepcji - bepłatny.

Kategoria lokalna:
***

Strona www: www.detelinahotel.com
 

 
Primasol Sunrise

Położenie:
Hotel położony jest w popularnym i lubianym przez turystów bułgarskim kurorcie - Złote Piaski. Odległość od centrum miasta wynosi ok. 350 m, do międzynarodowego portu lotniczego w Warnie jest ok. 25 km, odległość od lotniska w Burgas ok. 130 km.

Plaża:
Obiekt oddalony jest ok. 300 m od publicznej, piaszczystej i szerokiej plaży, do której można dojechać bezpłatnym busem hotelowym lub dojść parkową ścieżką i schodkami w dół. Leżaki i parasole na plaży - odpłatnie.

Do dyspozycji gości:
Recepcja, kantor wymiany walut, sejf w recepcji (odpłatnie), możliwość płatności kartami MasterCard i Visa, przechowalnia bagażu, lobby z barem telewizyjnym, restauracja główna, bar przy basenie, ogród hotelowy, mini klub, plac zabaw dla dzieci, parking, animacje dla dzieci i dorosłych. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie,wypożyczalnia ręczników plażowych (za kaucją ok. 10 EUR/osoba).

Pokoje:
Pokoje typu standard - komfortowe, 2-osobowe (możliwość dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej), posiadają: indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat (pilot za kaucją ok. 20 EUR), mini bar (odpłatnie), telefon, łazienkę z prysznicem, balkon lub taras.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, późne śniadanie kontynentalne. W wyznaczonych godz. w ciągu dnia lekkie przekąski, podwieczorek, lody, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane (11:00-23:00) w wyznaczonych barach. Kilka razy w tygodniu wieczory tematyczne w restauracji.

Program sportowy i animacyjny:
Bezpłatnie: basen główny wraz z brodzikiem dla dzieci, basen kryty, boisko do koszykówki, tenis stołowy, boccia, aerobik, rzutki. Odpłatnie: korty tenisowe, bilard, sporty wodne na plaży, mini spa, jacuzzi.

Internet:
Wi - fi bezpłatne w lobby hotelu.

Kategoria lokalna:
****

Strona www: www.hotelsunrise-bg.com
 

 
Berlin Green Park

Położenie:
Hotel położony jest w północnej części Złotych Piasków, na zielonym wzgórzu, z którego rozciąga się ładna panorama kurortu. Niedaleko stąd do portu jachtowego. Zaciszne położenie daje możliwość pełnego relaksu, a jednocześnie okazję do skorzystania z atrakcji kurortu - przy plaży i promenadzie pełen wybór restauracji, barów, kawiarni i sklepików.

Plaża:
Hotel oddalony o ok. 300 m od wydzielonej plaży hotelowej, przy bliźniaczym hotelu Berlin Golden Beach (dla Państwa komfortu oba hotele połączone są kursującym busem - co ok. 15 min.). Serwis plażowy - bezpłatny.

Do dyspozycji gości:
5-piętrowy kompleks hotelowy z 216 pokojami, wybudowany został w 2003 r.
Recepcja z kantorem wymiany walut, restauracja główna, restauracja a la carte, lobby bar, bar przy basenie, fitness bar, a także all inclusive bar na plaży wraz z serwisem plażowym (leżakami i parasolami) wliczonym w cenę! (możliwość wypożyczenia ręczników plażowych - wymagany depozyt). Ponadto basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie z brodzikiem i zjeżdżalnią dla dzieci (leżaki i parasole przy basenach w cenie), sklepik z pamiątkami.

Pokoje:
Wygodne pokoje 2-osobowe (możliwość dostawki dla 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej), wyposażone są w: klimatyzację, telefon, sejf (płatny), TV-sat, minibar (dodatkowo płatny), łazienkę (prysznic, suszarka do włosów) i balkon. Pokoje z widokiem na park.


Wyżywienie:
All Inclusive obejmuje: śniadania (07:30-10:00), lunch (12:00-14:00) i kolacje (18:00-21:00) w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Organizowane są wieczory tematyczne z elementami kultury państw europejskich. 1 raz w trakcie pobytu możliwość zamówienia kolacji w restauracji a la carte (konieczna wcześniejsza rezerwacja). Popołudniowe przekąski (11:00-16:00) z herbatą, kawą i ciastkami serwowane w barze fitness. W barach na terenie hotelu dostępne napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalnej produkcji (lobby bar czynny całą dobę, Fitness bar w godzinach 10:00-20:00, a bar przy basenie 10:00-22:00). Ponadto na plaży bar All inclusive (wliczony w cenę !), gdzie serwowane są napoje i drinki (10:00-17:00 w niskim sezonie, 10:00-22:00 w wysokim), jak również przekąski (kanapki, ciastka i owoce).

Program sportowy i animacyjny:
Przy basenie, m.in. siatkówka plażowa, rzutki, poranna gimnastyka, aqua aerobik, tenis stołowy oraz wieczorny show i mini disco dla dzieci. W hotelu znajduje się również mini-club dla dzieci. Dodatkowo płatne: kort tenisowy, bilard, sauna, fryzjer, masaże. Od połowy czerwca do połowy września FIGLO KLUB z animacjami w języku polskim.

Internet:

Internet w lobby - bezpłatny.

Kategoria lokalna:
****

Strona www: www.hotelberlin.bg
 

 
Riviera Beach Hotel

Położenie:
Riviera Beach hotel jest częścią dużego kompleksu-wioski wakacyjnej Riviera Holiday Club w której skład wchodzi kilka hoteli (Imperial, Nympha, Lotos, Oasis) zlokalizowanych na dużym (12 hektarowym) zadbanym, zielonym terenie z własną plażą i tworzących oddzielną enklawę. Resort gościł niegdyś bułgarskie elity (ze względu na bliskość Warny - 23 km) a klimat miejsca jest niepowtarzalny ze starym drzewostanem dającym przyjemny cień, mineralnymi żródłami bijącymi tuż przy plaży (z których woda wykorzystywana jest w basenach kompleksu). Riviera beach hotel ulokowany jest w południowej części ośrodka, na samym brzegu morza. To tu początek swój bierze słynna piaszczysta, szeroka plaża, która ciągnie się przez kilka kilometrów wzdłuż wybrzeża Złotych Piasków. (do centrum kurortu ok.2 km-transport publiczny).

Plaża:
Zlokalizowany bezpośrednio przy własnej, piaszczystej plaży ciągnącej się wzdłuż całego kompleksu w pięknej zatoce - bezpłatny serwis plażowy.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24h, restauracja główna (przy min. tygodniowym pobycie 1 kolacja w restauracji a'la carte (konieczność rezerwacji)), lobby bar, bar na plaży, restauracja specjalizująca się w daniach rybnych (płatna dodatkowo), punkt wymiany walut, basen kryty oraz odkryty z brodzikiem dla dzieci. Na terenie kopleksu Riviera Holiday Club dostępne również dwa ośrodki SPA, 3 korty tenisowe, 2 centra sportów wodnych (dodatkowo płane).

Pokoje:
Hotel składa się z dwóch oddzielnych budynków połączonych ze sobą wspólnym terenenem i posiada łącznie ponad 290 komfortowych i przestronych pokoi, wszystkie z balkonem i widokiem na morze. Pokoje standardowe 2-os. (z możliwością 1 dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka - rozkładana sofa) z łazienką (wanna, wc, suszarka do włosów) wyposażone są w telefon, TV- sat, klimatyzację, sejf, mini bar (dodatkowo płatny). Łóżeczka dla niemowlaków - bezpłatne.

Wyżywienie:
All inclusive: śniadania (07:30-10:00), lunch (12:30-14:00) i kolacje (18:30-21:00), wszystkie posiłki serwowana w formie bufetu w restauracji głównej. 3 kolacje tematyczne tygodniowo. Przekąski, ciastka, świeże owoce dostępne w ciągu dnia (10:00-12:00 oraz 15:00-17:00) w lobby barze. W sezonie (czerwiec- sierpień) również lody w barze przy basenie (15:00-17:00). Szeroki wybór lokalnych napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, piwo, wino, kawa, herbata, woda, soki w lobby barze (10:00-23:00) oraz w barze przy basenie (09:30-17:00, w okresie czerwiec-sierpień 09:30-19:00). Hotel oferuje specjalne menu dla dzieci.

Program sportowy i animacyjny:
Hotel oferuje codzienny sportowy program animacyjny dla dzieci i dorosłych m.in. siatkówka plażowa, gimnastyka, gimnastyka wodna, aerobik, (od maja do września). Bezpłatnie: fitness, animacje hotelowe, tenis stołowy, siłownia, joga, aerobik, mini klub dla dzieci z placem zabaw. Wieczorny program animacyjny dla dzieci i dorosłych (6 razy w tygodniu). Dodatkowo płatne: centrum SPA, kort tenisowy, możliwość wypożyczenia rowerów wodnych na plaży.

Internet:
Bezpłatny bezprzewodowy internet WI-FI w lobby hotelu oraz w pokojach.

Kategoria lokalna:
*****

Strona www: http://rivierabulgaria.com/en/hotels/riviera-beach
 

 
Imperial Hotel

Położenie:
Imperial hotel jest częścią dużego kompleksu-wioski wakacyjnej Riviera Holiday Club w której skład wchodzi kilka hoteli (Riviera Beach hotel, Nympha, Lotos, Oasis) zlokalizowanych na dużym (12 hektarowym) zadbanym, zielonym terenie z własną plażą i tworzących uddzielną enklawę. Resort gościł niegdyś bułgarskie elity (ze względu na bliskość Warny - 23 km) a klimat miejsca jest niepowtarzalny ze starym drzewostanem dającym przyjemny cień, mineralnymi żródłami bijącymi tuż przy plaży (z których woda wykorzystywana jest w basenach kompleksu). Imperial hotel ulokowany w południowej części ośrodka, na samym brzegu morza. To tu początek swój bierze słynna piaszczysta, szeroka plaża, która ciągnie się przez kilka kilometrów wzdłuż wybrzeża Złotych Piasków. (do centrum kurortu ok.2 km-transport publiczny).

Plaża:
Zlokalizowany bezpośrednio przy własnej, piaszczystej plaży ciągnącej się wzdłuż całego kompleksu w pięknej zatoce - bezpłatny serwis plażowy.

Do dyspozycji gości:
Do dyspozycji gości recepcja 24h, restauracja główna z kuchnią europejską, restauracja przy plaży specjalizująca sie w potrawach z ryb, lobby bar, punkt wymiany walut, basen kryty (w budynku hotelowym z otwieranym dachem w upalne dni) wielkości pół - olimpijskiej z wodą mineralną, basen odkryty (obok hotelu do użytku gości kompleksu; leżaki i parasole bezpłatnie), sklepy, fryzjer (dodatkowo płatne). Na terenie hotelu dostępne również płatne dodatkowo: SPA z luksusowymi kosmetykami Thalgo i L'Occitane, masaże, solarium, sauna, łaźnia parowa.

Pokoje:
Hotel posiada ponad 70 komfortowych pokoi: 2- os. z balkonem (bez możliwości dostawki) oraz 2 os. bez balkonu (z możliwością dostawki dziecka lub osoby dorosłej). Każdy pokój z łazienką (wanna lub prysznic, wc, suszarka do włosów), klimatyzacją, TV- SAT, telefonem, sejfem, mini barem (płatny dodatkowo). Wszystkie pokoje z widokiem na morze (bezpośrednim lub bocznym).

Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu w restauracji głównej, za dopłatą obiadokolacje w urokliwej restuaracji na plaży.

Program sportowy i animacyjny:
Hotel oferuje odpłatnie: centrum fitness z urządzeniami Technogym, bilard, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci. Kompleks Riviera Holiday Club zapewnia doskonałe warunki dla miłośników tenisa. Kompleks posiada łącznie 3 korty tenisowe (płatne dodatkowo) otoczone zielenią. Na plaży możliwość skorzystania z centrum sportów wodnych m. in. narty wodne (dodatkowo płatne).

Internet:
Wi- fi bezpłatne na terenie hotelu.

Kategoria lokalna:
*****

Strona www: http://rivierabulgaria.com/en/hotels/imperial
 

 
Palm Beach

Położenie:
Kameralny hotel usytuowany tuż przy promenadzie bignącej wzdłuż piaszczystej plaży w północnej, najbardziej ekologicznej i zacicsznej części Złotych Piasków. Z jednej strony otoczony jest zielenią parku a z drugiej plażą i morzem (tylko 30 m. od plaży !). Pobliska promenada skupia liczne sklepiki, restauracje, bary i przebiega przez całky kurort. Lotnisko w Warnie oddalone jest o ok. 27 km. natomiast lotnisko w Burgas ok. 130 km.

Plaża:
Obiekt usytuowany jest ok. 30 m. od szerokiej, piaszczystej plaży - przejście przez promenadę. Serwis plażowy bezpłatny (2 leżaki i parasol na pokój, w wysokim sezonie ilość moze być ograniczona). Sporty wodne dostępne na plaży za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości:
24-godz. recepcja z sejfami (za opłatą 8 LV/dzień, 40 LV/tydzień), przyjemne lobby, 2 windy, możliwość wymiany walut, pralnia. Na terenie hotelu znajduje się restauracja główna Palm Beach z niewielkim tarasem wychodzacym na promenadę oraz róznorodnym bufetem (dania kuchni międzynarodowej i bułgarskiej) a także lobby bar (czynny 10:00-22:00) i bar na dachu hotelu. Goście mogą korzystać z basenu zewnętrznego z wydzieloną częścią dla dzieci, otoczonego tarasem słonecznym (leżaki i parasole dostępne bezpłatnie, ręczniki plażowe za depozytem 30 LV/szt/tydzień). Hotel oferuje za opłatą: centrum fitness (saunę i masaże), kregielnię, bilard i gry elektroniczne.

Pokoje:
Hotel oferuje zakwaterowanie w 104 pokojach, mieszczących się w sześciopietrowym budynku. Standardowe pokoje 2-os. (pow. ok 20 m2; z widokiem na park) z możliwością pojedynczej dostawki dla dziecka, wyposażone w: łazienkę (prysznic, wc, suszarka do włosów), centralną klimatyzację, tv-sat, telefon oraz balkon. Dostępne są także większe pokoje (pow. ok. 26 m2; z widokiem na morze) z możliwością pojedynczej dostawki dla osoby dorosłej lub dwójki dzieci (rozkładana sofa), wyposażone w: łazienkę (wanna, wc, suszarka do włosów), centralną klimatyzację, tv-sat, telefon oraz balkon. Łóżeczko dla dziecka dodatkowo płatne (ok 7 leva za dzień).

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania (07:30-10:00), lunchy (12:30-14:00) oraz kolacje (18:30-21:00) serwowane w restauracji głównej w formie bufetu. W Lobby Barze dostępne są (10:00-22:00) lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe (piwo, wino, wódka, whiskey, tequila, brandy, vermouth, likiery), a w godzinach 16:00-17:00 - przekąski, owoce i ciasta.

Program sportowy i animacyjny:
Animacje dla dzieci i dorosłych prowadzone w ciągu dnia - gry i zabawy, wieczorne show. Dla najmłodszych - brodzik, plac zabaw, mini klub oraz mini disco. Za opłatą dostępne są: centrum SPA (masaże, zabiegi pielęgnacyjne), bilard oraz kręgielnia (jedna gra gratis na tydzień pobytu, reszta odpłatnie).

Internet:
Internet Wi-Fi - w lobby bezpłatny, w pokojach - za dodatkową opłatą (ok. 6 LV/dzień).


Kategoria lokalna:
****

Strona www: http://palmbeach-bg.com/
 

 
Palma Hotel

Położenie:
Zacisznie usytuowany wsród zieleni parku a jednocześnie w samym sercu Złotych Piasków. W niedalekim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne restauracje, bary, sklepy i dyskoteki oraz promenada i plaża (ok.250 m). Przy hotelu przystanek autobusowy (dogodny dojazd komunikacją lokalną do centrum Warny). Lotnisko w Warnie oddalone jest o ok. 27 km, natomiast lotnisko w Burgas ok 130 km.

Plaża:
Piaszczysta, publiczna plaża oddalona jest o ok. 250 m. od hotelu. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Do dyspozycji gości:
24-godz. recepcja z sejfami (za opłatą ok. 8 LV/dzień) oraz przestronne lobby z lobby barem. Do dyspozycji gości: bufetowa restauracja główna (specjalizująca się w daniach kuchni lokalnej i międzynarodowej) oraz bar przy basenie. Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny z wydzieloną częścią dla najmłodszych, otoczony tarasem słonecznym z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

Pokoje:
Hotel oferuje zakwaterowanie w 39 wygodnie wyposażonych pokojach i apartamentach o różnych typach: pokoje standardowe 2-os. (o pow. ok. 20 m2) - z możliwością pojedynczej dostawki dla dziecka, wyposażone w: łazienkę (wanna, wc, suszarka do włosów), klimatyzację, tv-sat, telefon, balkon; za dopłatą - mini bar; apartamenty (o pow. ok. 60 m2) składają się z oddzielnej sypialni oraz pokoju dziennego z możliwością pojedynczej dostawki dla osoby dorosłej lub dwóch dla dzieci, wyposażone w: łazienkę (wanna, wc, suszarkę do włosów), klimatyzację, tv-sat, telefon, lodówkę, zestaw wypoczynkowy. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka (dodatkowo płatne ok 7 leva/dzień).

Wyżywienie:
All Inlcusive obejmujące: śniadanie (07:30-10:00), lunch (12:30-14:00) oraz kolację (18:30-21:00) serwowane w restauracji głównej w formie bufetu. W restauracji dostępne są również w godzinach 10:00-22:00 lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe (lokalne: piwa, wina, wódka, whiskey, tequila, brandy, vermouth, likiery), a w godzinach 16:00-17:00 - przekąski, owoce i ciasta.

Program sportowy i animacyjny:
Dla dzieci - plac zabaw oraz brodzik.

Internet:
Internet Wi-Fi - w lobby bezpłatny, w pokojach - za dodatkową opłatą (ok. 3 EUR/dzień).

Kategoria lokalna:
****

Strona www: http://www.palma-hotels.bg/
 

 
Aphrodite

Położenie:
Hotel uklokowany jest w samym centrum Złotych Piasków, w bezposredniej bliskości barów i dyskotek, w najbardziej rozrywkowej strefie resortu. Okolica sprzyja wieczornym spacerom i imprezom, a bliskość licznych restauracji umożliwia zakosztowanie bułgarskich specjałów.

Plaża:
Hotel zlokalizowany ok. 350 m. od piaszczystej, długiej i szerokiej plaży Złotych Piasków. Na plaży dostępne leżaki i parasole (za dodatkową opłatą; plaża publiczna).

Do dyspozycji gości:
24-godz. recepcja, 2 windy, sejfy (płatne), kantor wymiany walut. Do dyspozycji gości: bufetowa restauracja główna oraz 3 bary ( w tym przy basenie i na dachu hotelu). Goście korzystać mogą z licznych atrakcji hotelu takich jak: basen z wydzieloną częścią dla dzieci (bezpłatne leżaki), basen wewnętrzny, sala fitness, plac zabaw. Z opłatą sauna oraz sporty wodne na plaży.

Pokoje:
Hotel dysponuje 180 klimatyzowanymi pokojami, wyposażonymi w jedno podwójne lub dwa osobne łóżka, możliwa dostawka dla 2 dzieci lub osoby dorosłej (podwójna rozkładana sofa). Każdy pokój z łazienką (wanna, wc, suszarka do włosów) oraz niewielkim balkonem z widokiem na basen lub park. Ponadto TV Sat, telefon, mini-bar (płatny dodatkowo).

Uwaga! Przy zakwaterowaniu 4 osób nie ma możliwości wstawienia łóżeczka dla dziecka ze wzglęu na na ograniczoną przestrzeń.

Wyżywienie:
All inclusive: śniadania (7:30-10:00), lunche (12:00-14:00) oraz kolacje (18:00-20:30) w formie bufetu w restauracji głównej. Przekąski/ciastka w godzinach 16:00-17:00. Lokalne napoje alkoholowe: wódka, rum, gin, whisky, wino, piwo oraz napoje bezalkoholowe: mirinda, 7up, tonic, soki, kawa, herbata i woda mineralna serwowane w barze głównym w godzinach 18:00-22:30, w barze przy basenie (11:00-18:00) oraz w Skybarze (14:00-22:30) zlokalizowanym na dachu budynku.

Program sportowy i animacyjny:
Hotel nie prowadzi programu animacyjnego, gdyż jego położenie w centrum strefy rozrywkowaej kurortu pozwla na swobodnie korzystanie z licznych rozrywek. W pobliżu hotelu (przy plaży) dostępna infrastruktura umożliwiająca uprawianie sportów wodnych. Na terenie obiektu znajduje się sala fitness a także centrum odnowy biologicznej, które zapewnia gościom relaks i odpoczynek (za dodatkową opłatą).

Internet:
Wi-Fi w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych za dodatkową opłatą. W hotelowym lobby znajduje się kącik internetowy (bezpłatny).

Kategoria lokalna:
****

Strona www: www.aphrodite-hotel.org
 

 

 

 

OFERTY WYJAZDÓW