polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

LUKSEMBURG HOLANDIA BELGIA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

POGODA

 LUKSEMBURG

 AMSTERDAM

 BRUKSELA

 

Parking przy lotnisku

Parking

 

 

 
BENE!LUX! 6 DNI

ZWIEDZANIE

LUKSEMBURG - BRUKSELA - BRUGIA - ANTWERPIA - AMSTERDAM

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Luksemburga.

2. DZIEŃ
Przyjazd do Wielkiego Księstwa Luksemburga, jednego z najmniejszych państw Unii Europejskiej. Zwiedzanie LUKSEMBURGA - jednej z najbardziej malowniczych stolic Europy z licznymi średniowiecznymi zabytkami. XVII-wieczna starówka wpisana została na Listę UNESCO. 9-godzinne zwiedzanie miasta: forteca Bock Casemates, część oryginalnego zamku z X w., górująca nad doliną rzeki Alzette; XVI-wieczny Pałac Wielkiego Księcia, obok którego mieści się kompleks budynków z 1859 r., który jest siedzibą parlamentu Wielkiego Księstwa, czyli Izby Deputowanych. Czas wolny - spacer po Starym Mieście z XVII-wieczną katedrą Notre-Dame w stylu holenderskiego renesansu, XVII-wiecznymi kamienicami oraz fragmentami średniowiecznych fortyfikacji miejskich. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do BRUKSELI, stolicy Belgii i Unii Europejskiej. Przejazd do dzielnicy Laeken. Zwiedzanie Atomium, ogromnego modelu cząsteczki żelaza, powiększonego 165 mld razy, zbudowanego dla uczczenia Światowej Wystawy Expo w 1958 r. W najwyższej kuli tej 102-metrowej budowli znajduje się platforma widokowa, z której roztacza się panorama Brukseli. Zwiedzanie Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych założonego przez Napoleona Bonaparte w celu odciążenia przeładowanego paryskiego Luwru. Muzeum mieści wspaniałą kolekcję dzieł mistrzów flamandzkich, m.in.: Jana van Eycka, Pietera Breugla Starszego i Rubensa. Panoramiczny objazd Dzielnicy Europejskiej: rondo Schumana z budynkiem Berlaymont - siedzibą Komisji Europejskiej - i Justus Lipsius mieszczącym siedzibę Rady Unii Europejskiej, Parlament Europejski, Łuk Triumfalny zbudowany dla uczczenia 50. rocznicy powstania państwa belgijskiego. Spacer po mieście: Grand-Place - serce Brukseli, nazwany przez Wiktora Hugo najpiękniejszym placem na świecie, który wraz ze wspaniałą kolekcją kamieniczek i XV-wiecznym ratuszem, został wpisany na Listę UNESCO; Manneken Pis - znany na całym świecie jeden z symboli miasta, najbardziej zabawna fontanna w Belgii. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do pięknej i dostojnej BRUGII, której zabytkowe centrum umieszczone zostało na Liście UNESCO jako jedna z najlepiej zachowanych średniowiecznych dzielnic Europy. Urokliwe zabytki oraz malownicze uliczki poprzecinane licznymi kanałami, a także niezwykły klimat sprawiły, że Brugia nazywana jest flamandzką Wenecją. Miasto otaczają średniowieczne mury obronne, a jego serce stanowią dwa rynki: Markt i Burg. Przejazd do ANTWERPII, drugiej co do wielkości belgijskiej metropolii, która przyciąga turystów licznymi galeriami sztuki, pięknym portem i reputacją największego w świecie ośrodka szlifierstwa diamentów. Spacer po mieście: Grote Markt z renesansowym ratuszem, XVI-wiecznymi kamieniczkami i rzeźbą Brabo; katedra Najświętszej Marii Panny, jedna z najwyższych budowli sakralnych na świecie, gdzie można podziwiać m.in. obrazy Rubensa. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do AMSTERDAMU, 9-godzinne zwiedzanie największego miasta Holandii i konstytucyjnej stolicy Niderlandów. Miasto położone jest nad rzeką i licznymi kanałami, które, łącząc się promieniście z mniejszymi, tworzą sieć wodną, dzielącą miasto na liczne wyspy, dlatego nazywane jest ono często Wenecją Północy. Zwiedzanie szlifierni diamentów - możliwość zakupów. Wycieczka statkiem po kanałach miasta. Zwiedzanie: Rijksmuseum z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego (obrazy Rembrandta i Vermeera); muzeum van Gogha, gdzie znajduje się największa na świecie kolekcja dzieł sztuki mistrza, związane z nim pamiątki i dzieła sztuki przyjaciół malarza. Spacer po zabytkowym centrum: plac Dam z pałacem królewskim, Pomnikiem Narodowym oraz Dzielnica Czerwonych Świateł. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

6. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

Ceny promocyjne, ilości miejsc w promocji ograniczona!

TERMINY CENA

REZERWACJA

27.04 1 276 PLN ZAPYTAM
25.05 1 245 PLN ZAPYTAM
29.06 1 245 PLN ZAPYTAM
13.07 1 166 PLN ZAPYTAM
17.08 1 166 PLN ZAPYTAM
21.09  1 245 PLN ZAPYTAM

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 390 ZŁ.

zniżka za dziecko do 18 lat - 100 zł

Cena zawiera: 3 noclegi w hotelu***; 2-os.pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 3 śniadania (bufet) i 2 kolacje (serwowane: przystawka i danie główne); przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:  Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, rejs statkiem: ok. 90 EUR

WARUNKI UCZESTNICTWA  

ROZKŁAD JAZDY - CENY
GDAŃSK 79 zł
SŁUPSK 69 zł
KOSZALIN 59 zł
SZCZECIN 49 zł
WARSZAWA 89 zł
ŁÓDŹ 79 zł
POZNAŃ 49 zł
KRAKÓW 89 zł
CHORZÓW 79 zł
GLIWICE 69 zł
OPOLE 69 zł
WROCŁAW 59 zł
LEGNICA 59 zł
ZIELONA GÓRA 49 zł
GORZÓW WIELK. -

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |