polo ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
ralph lauren
polo lacoste
ralph lauren pas cher
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren homme pas cher
polo ralph lauren
polo lacoste
polo ralph lauren femme
sacoche luis vuitton
doudoune ralph lauren homme pas cher
polo burberry femme
polo ralph lauren
veste burberry
polo ralph lauren homme
polo lacoste
polo ralph lauren
polo ralph lauren homme
polo ralph lauren
ralph lauren pas cher
ralph lauren polo homme
ralph lauren pas chers
ralph lauren
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
ralph lauren pas chers
ralph lauren pas cher
 
| Strona główna | Zwiedzanie | Last Minute | Wyszukiwarka ofert | Bilety Lotnicze | Rezerwacja | O firmie | Zapytam |
 

BERTUR Biuro Podróży ul. Płocka 15 Lok 4, 01-231 Warszawa biuro@bertur.pl
tel. (22) 862 50 70, kom. 791 53 50 70 fax. (22) 862 50 70; bertur@bertur.pl

EUROPA

     

 
STRONA GŁÓWNA

ZWIEDZANIE

ZWIEDZANIE
ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

WYSZUKIWARKA OFERT

LATO

OFERTY

ZIMA

OFERTY

SYLWESTER

OBOZY KOLONIE
NOCLEGI
NIEZBĘDNIK TURYSTY
KONTAKT
WYJAZDY GRUPOWE
PRZELICZNIK WALUTOWY

BILETY LOTNICZE
BILETY LOTNICZE CHARTEROWE
BILETY AUTOKAROWE
POŁĄCZENIA KOLEJOWE
BILETY PROMOWE
 

Parking przy lotnisku

 


Przeprawy promowe

 

 

 

 

 

 
EUROPA 6 STOLIC  7 dni

 

ZWIEDZANIE


Europa 6 stolic

Wycieczka dla zachłannych świata, sposób, żeby zobaczyć jak najwięcej. Siedem dni i sześć różnych miejsc – Amsterdam pełen rowerów, magiczny Londyn, kokietujący Paryż, bardzo europejska Bruksela, bogaty Luksemburg i kulturalny Berlin. Kto da więcej? Chyba nikt...

Trasa wycieczki ok. 4000 km
Amsterdam – Folkestone / Dover - Londyn – Calais – Paryż – Luksemburg – Bruksela – Liege – Berlin

1. dzień
Zbiórka wg informacji zawartych w Tabeli Odjazdów Autokarów. Przejazd do Holandii z postojem na posiłek przed granicą niemiecką (płatny przez uczestników).

2. dzień
Przyjazd do Amsterdamu. Spacer po mieście i zwiedzanie szlifierni diamentów Coster Diamonds (możliwość zakupów). Wiele słynnych diamentów zostało pociętych i oszlifowanych właśnie w Amsterdamie, m. in. najmniejszy diament świata. Wśród nich znajduje się m.in. „Cullinan”– największy diament świata, oraz zdobiący insygnia koronacyjne diament Kohi- noor. Następnie przejdziemy przez Plac Dam, od którego wywodzi się nazwa miasta i Placu Rembrandta. Kolejnym punktem dnia będzie niezapomniany rejs po kanałach Amsterdamu. Spacer po De Wallen - najbardziej znanej Dzielnicy Czerwonych Latarni istniejącej od XIV wieku. W międzyczasie przewidziana jest obiadokolacja. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

3. dzień
Śniadanie, a potem przeprawa tunelem lub promem do Anglii. W godzinach południowych przyjazd do Londynu i zwiedzanie symboli miasta: Westminster Abbey (Opactwo Westminsterskie) – świątynia w której odbywają się koronacje monarchów brytyjskich, znajduje się tu pierwszy grób Nieznanego Żołnierza. Następnie Pałac Buckingham – oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów i jednocześnie największy na świecie pałac królewski pełniący wciąż swą pierwotną funkcję. W międzyczasie przewidziana jest obiadokolacja. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

4. dzień
Po śniadaniu wycieczka do City of London, podczas której zobaczymy: katedrę Św. Pawła – kościół anglikański, powstały pierwotnie na gruzach rzymskiej świątyni, wielokrotnie niszczony przez pożary i rabunki. Kościół został ostatecznie odbudowany w 1710 roku. Następnie Tower of London inaczej zwana Twierdzą Tower czyli Pałac i Twierdza Jej Królewskiej Mości. Położoną nad Tamizą siedzibę chroni kilka rzędów murów i dawne koryto fosy. Po południu przeprawa promem lub tunelem do Francji. W międzyczasie przewidziana jest obiadokolacja. W godzinach wieczornych przyjazd do Paryża i zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. dzień
Po śniadaniu spacer po Les Halles, dalej słynące z oryginalnej architektury Centrum Pompidou, Pola Elizejskie rozciągające się na odcinku trzech kilometrów, Łuk Triumfalny – ważny element architektury Paryża, stanowiący zakończenie perspektywy Pól Elizejskich, Plac Trocadero, Plac Warszawy i wreszcie wjazd na wieżę Eiffela. Po południu wizyta w Muzeum Perfum Fragonard (możliwość zakupu perfum po cenach fabrycznych). Na koniec bajeczny rejs po Sekwanie, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać architekturę zabytków Paryża – Muzeum d’Orsay, Luwru, hotelu Lambert, katedry Notre Dame, kompleksu Inwalidów czy Pałacu Sprawiedliwości oraz słynne paryskie mosty. Wieczorem udamy się na zwiedzanie dzielnicy Montmartre z przepiękną Bazyliką Sacré Coeur, placem du Tertre i słynnym kabaretem Moulin Rouge. W międzyczasie przewidziana jest obiadokolacja. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg.

6. dzień
Po śniadaniu przejazd w kierunku Luksemburga i zwiedzanie usytuowanej na górze starówki, która stanowi wprost bajkowy widok. Następnie przespacerujemy przez plac d’Armes i zobaczymy Pałac Książęcy zbudowany w XVI w. w stylu mauretańskim. Kolejnym punktem dnia będzie przejazd do Brukseli, gdzie zobaczymy starówkę, katedrę św. Michała i Grand Place. W międzyczasie przewidziana jest obiadokolacja. Wieczorem przejazd na nocleg w okolice Liege.

7. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Polski. Po drodze panoramiczne zwiedzanie Berlina. Przyjazd do Warszawy ósmego dnia w godzinach wczesnych rannych.


Ważne informacje:
1. Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami ok. 100€/os i 40GBP/os. Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.
2. Istnieje możliwość dokupienia w biurze 5 obiadokolacji realizowanych w trakcie zwiedzania (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie)
3. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Kolejność zwiedzania oraz pora posiłków mogą ulec zmianie.
4. Oprócz tras głównych istnieje możliwość wyjazdu z wybranych, dostępnych miast w Polsce, za dopłatą. Szczegóły w Tabeli Odjazdów Autokarów.


CENY PROMOCYJNE LICZBA MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA

TERMINY CENY REZERWACJA
29.04-05.05 1 838 zł Zapytam
10.06-16.06 1 838 zł Zapytam
15.07-21.07 1 838 zł Zapytam
19.08-25.08 1 838 zł Zapytam
16.09-22.09 1 838 zł Zapytam

DOPŁATA DO OBIADOKOLACJI -400 zł

DOPŁATA DO POKOJU 1 OSOBOWEGO 500 ZŁ.

Mam pytanie


Cena zawiera:
5 noclegów w hotelach 2*/3*, pokoje 1 lub 2-osobowe z możliwością dostawki, 5 śniadań, opieka pilota, przejazd klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie KL, NW i bagażu.


Cena nie zawiera: 
Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami ok. 100€/os i 40GBP/os. Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.

Trasy połączeń antenowych Dopłata
Białystok 80 zł
Bydgoszcz 110 zł
Elbląg 90 zł
Gdańsk 110 zł
Gdynia 120  zł
Gniezno 60 zł
Gorzów Wielkopolski 90 zł
Olsztyn 80 zł
Gdynia 120  zł
Ostrów Mazowiecka 60  zł
Płock 70 zł
Szczecin 110 zł
Toruń 110  zł
Włocławek 90 zł
 
WARUNKI UCZESTNICTWA

 

 

 

| Noclegi | Niezbędnik Podróżnika | Galeria zdjęć | Mapy | Hotele | Uzdrowiska | Pogoda | Nurkowanie | Kolonie-obozy |